A A A

FANUC zaprasza studentów Politechniki Wrocławskiej na webinar poświęcony projektowaniu cel zrobotyzowanych w środowisku FANUC Roboguide.

Serdecznie zapraszamy na realizowany specjalnie dla studentów Politechniki Wrocławskiej webinar poświęcony projektowaniu cel zrobotyzowanych w środowisku FANUC Roboguide. Rozwiń swoje umiejętności i zdobądź praktyczną wiedzę!

Webinar odbędzie się 10.07.2020 (piątek) i będzie realizowany przez platformę Cisco WebEx. Nie wymaga ona instalowania żadnego oprogramowania - wystarczy stabilne łącze internetowe (polecamy też przeglądarkę inną niż Internet Explorer). Startujemy o godz. 10:00, a materiał powinien zamknąć się w dwóch godzinach. Zapisać można się mailowo, pisząc wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pamiętajcie, by zgłoszenia wysyłać ze swoich studenckich skrzynek mailowych. To bardzo ważne!

Skorzystaj z wyjątkowej okazji i poznaj oprogramowanie symulacyjne FANUC Roboguide!

P.S. Jeśli jeszcze nie macie zainstalowanego oprogramowania FANUC Roboguide, możecie je pobrać ze strony https://my.fanuc.eu/, po uprzedniej rejestracji.